Vispirms par organizaotriskajām lietām: šogad mēs plānojam beidzot uzsākt treniņus ar 28.septembri (trešdiena). Ledi mums ir rezervēti jaunajā MOGO ledus hallē katru trešdienu un piektdienu (pašreiz mums ir rezervēts laiks no 6:45-7:45, taču plānoju to pārcelt uz mums visiem ierasto 6:30-7:30). Papildus, mums MOGO ledus hallē ir rezervēts arī spēļu ledus katru otro svētdienu no 15:30 līdz 16:30 un esmu centies aizrunāt mums arī žāvētavu. Finanšu jomā ir tā, ka līdz ar jauno halles saimnieku atnākšanu, ledus izmaksas ir pieaugušas, un mēs esam spiesti domāt par iespējām, kā maksimāli izlīdzināt pieaugošās izmaksas, tādēļ šogad mainām apmaksas “sistēmu” iekļaujot mēneša maksā arī spēles, kā rezultātā mēneša izmaksas ar astoņiem treniņiem un četrām spēlēm veido 170 euro.

Spēlētāji ar kuriem mēs šogad rēķināmies: J.Alainis, L.Alainis, A.Fleišmanis,  A.Jurševics, A.Kuzņecovs, A.Lasmanis, G.Ošiņš, K.Ozoliņš, N.Ozoliņš, R.Pakalns, K.Pūce, Klāvs Purgailis, T.Safranovs, S.Šers, E.Strautiņš, M.Timma, A.Vilciņš, R.Vugulis. Vārtos mums ir M.Vibornovs un I.Tinkuns.

Papildus es ceru uz I.Girgensona, J.Keiša, A.Gailuma, J.Radus, R.Beķera, I.Gudermaņa, J.Saulīša un visu pārējo veču atkal pievienošanos mūsu klubam gan treniņos, gan regulārajās sezonas spēlēs. Kā jau paši saprotam, tad no dalībnieku skaita ir atkarīgas mūsu izmaksas, tādēļ aktīvi cenšamies iesaistīt arī savus draugus/paziņas – attiecībā uz jauno spēlētāju piesaisti, mūsu nosacījumi ir palikuši tie paši – pirmais treniņš bez maksas.

Savukārt, NAHL mums ir saorganizējis ļoti interesantu sezonu, proti, mūsu līgā ir apvienotas gan stiprākās, gan mūsu spēkos līdzvērtīgas komandas – kuras kopumā veido 18 komandas. Pirmajā aplī tiks izspēlēta viena spēle  ar katru no tām un uz otro apli visas 18 komandas tiks sadalītas 3 apakšgrupās pa sešām spēkos līdzvērtīgām komandām, no kurām savstarpējās spēlēs tiks noskaidrotas labākās.